O OSAMANGAZİ ULUDAĞ BİSİKLET TIRMANIŞI

Katılımcı Listesi

Sırt No ADI SOYADI KULÜP KATEGORİ
2 Samet Bulut Sportoto s.k U23-UCI
3 SÜLEYMAN  URCU NF KİMYA Cycling Team U23-UCI
4 MUSTAFA TEKİN NF KİMYA Cycling Team U23-UCI
5 Okan AYDOĞAN Ümraniye Belediyesi gençlik ve Spor kulübü derneği U23-UCI
6 Emir Uzun Dost Bisikletler U23-UCI
7 Muhammed Yunus Demir Dost Bisikletler Spor Kulübü U23-UCI
8        
9        
10 Süleyman Gökoğlu Ferdi PRO-UCI2
11 TİMUR NİZAM Trakya Bisiklet SK PRO-UCI1
12 Alparslan  BAYIROĞLU Alanya Bisiklet Performans S.K. Derneği PRO-UCI2
13 Ean Reid The Dream Team PRO-UCI2
14 Murat Değişici Trek Trakya Bisiklet Spor Kulübü PRO-UCI1
15 Osman Koç TREK Trakya Bisiklet S.K. PRO-UCI1
16 Ian Acaster The Dream Team PRO-UCI2
17 CEM KANDEMİR TREK TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ PRO-UCI2
18 SERDAR KARADAĞ Trek trakya bisiklet klübü PRO-UCI2
19 Emre  Yavuz Sportoto s.k PRO-UCI1
20 Melih Çavaş  Ferdi PRO-UCI1
21 Veysel Karani Kaya BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ PRO-UCI1
22 MUHAMMET HARUN GEMİCİOĞLU Otokar Bisiklet Kulübü PRO-UCI1
23 Muhammet eyüp  Karagöbek  Pinarelli Spor kulübü  PRO-UCI1
24        
25        
26 Ekin Ereke Büyükçekmece Belediyesi S.K Derneği F14
27 İrem Özdemir Büyükçekmece Belediyesi Spor Kulübü Derneği F20
28 Aişenur  Acar ORTAKÇI SPOR KLÜBÜ F20
29 Buse Yücel Ferdi F20
30 İpek Öztosun Göztepe Spor kulübü F25
31 İpek  Onaran sezer Onaranacademy F25
32        
33 Büşra İlhan   F30
34 Yasemin türe   F30
35 Reyhan Yakışır   F30
36 Burak  Engin  Ferdi F30
37        
38 MERVE GÜNEY SAS FİT - ONARAN ACADEMY F35
39 sezin darende Ferdi F35
40 Nur şafak Ügümü Ali hüryılmaz bisiklet ihtisas spor klübü F35
41 Aylin  Yüce Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü F35
42 Semra  TESELLİ ferdi F40
43 NURAY GUNES Ladybirdstc & P41 F40
44 ÖZLEM kaplan FERDİ F40
45        
46 irem tıkıroğlu dbm F45
47        
48 Özlem Çakmakkaya Cerrahpaşa Tıp Fakültesi F50
49        
50 Gül Özkan muğla dost F55
51        
52 UBEYT GÜNEK Ferdi M14
53 Selim Birtem Ferdi M14
54 Berkay Keskin Enerjisa Cycling Club M14
55 MOHAMAD NUR KDEMATI ÜSKÜDAR BİSİKLET PELOTON SPOR KULÜBÜ  M14
56 Ömer Çağa Büyükçekmece bisiklet klübü  M14
57 Yağız Efe Esmer Büyükçekmece belediyesi S. K. Derneği M14
58 Berkay Salih  Biber Büyükçekmece belediyesi S. K. derneği M14
59 Mustafa Emirhan  Şenel Yüz Sür Koş Spor Kulübü (S2R TEAM) M14
60 Selim Emre Vatansever Büyükçekmece Belediye S. K. Derneği  M14
61 Ömer  Şentürk  S2R YÜZ  SÜR KOŞ SPOR  KULÜBÜ  M14
62 SAİD MİRZA  ERKEN NF KİMYA Cycling Team M14
63 BERKANT TAŞÇI NF KİMYA Cycling Team M14
64 ERDEM ARIM NF KİMYA Cycling Team M14
65 Ömer Çınar Harç Yıldırım Bisiklet SPOR Kulübü M14
66 Ediz Ateş Bursa Büyükşehir Belediyespor  M14
67 batın demir Bursa büyükşehir belediyespor M14
68 Yunus Emre Karahan Bursa büyükşehir belediyesi bisiklet takımı M14
69 Semih Yılmaz Bursa Büyükşehir Belediyespor kulübü derneği M14
70 Ali Ege ALTAN Bursa Büyükşehir Belediye Spor Klubü Derneği M14
71 İsmet Mohamed Bursa Büyükşehir Belediye M14
72        
73 İbrahim Tuncay Ferdi M17
74 Samet  Balaçiçek Ortakçı SK M17
75        
76 Berke Erken EBİDOST M17
77 METİN METE Ortakçı spor M17
78 Yusuf Eren  Kartal  MARMARA RACİNG TEAM  M17
79 İslem Boumaraf Büyükçekmece spor belediyesi M17
80 Yusuf Can Türkyılmaz Büyükçekmece belediyesi spor klübü M17
81 Muhammet Kerem  İnaç Sakarya Büyükşehir Belediyesi spor kulübü derneği M17
82 Efe  Örçün Sakarya Büyükşehir Belediyesi spor kulübü derneği M17
83 Sıddık  Ertürk  Sakarya Büyükşehir Belediyesi spor kulübü derneği M17
84 OĞUZCAN  Dinçkal Ferdi M17
85        
86 MUSTAFA MERT AYGÜN FERDİ M17
87 Okan İnan Ferdi M17
88 Taylan Tanrıverdi Yüz Sür Koş spor klubü (S2R) M17
89 Erfan Mashi Marmara racing team M17
90 Kaan Bilir Yüz sür koş spor kulübü [S2R Team]  M17
91 Barış Akkoyun Bursa Büyükşehir Belediyespor Klübü M17
92 Ersen Fırat  Morkoç Bursa büyükşehir belediye bisiklet takımı M17
93 Ahmet Emre Yıldız Bursa büyükşehir belediyesi M17
94 Ahmet Eren Korkmaz Bursa Büyükşehir Belediyespor Klübü Derneği M17
95 emircan deniz Bursa Büyükşehir Belediye Spor M17
96 Nurettin Emre Oruç Bursa büyükşehir belediyespor M17
97 Fatih Hakan Kızılırmak Büyükçekmece Bisiklet Kulübü M17
98 Bilal Köse Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü Derneği M17
99 Mert Zülfikaroğlu Büyükçekmece bisiklet spor kulübü  M17
100        
101        
102        
103        
104        
105        
106 Furkan  DEMİR Velespit sk M20
107 Atakan Demirtaş PelotonES M20
108 Alper Utku Ceylan S2R Team M20
109 Furkan Balkan  Dost Bisikletler M20
110 Murat Pamuk Ferdi M20
111 cemilcan SERTKAYA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR M20
112 Abdurrahman  Kocabas Ferdi M20
113        
114 Cihat Mert Ferdi M25
115 Ogün Hızar Team Synergy M25
116 Ali Uçar Marmara Bisiklet grubu M25
117 Görkem İşçi Üsküdar Bisiklet Peloton Spor Kulübü Derneği M25
118 Musa Islam ÜSKÜDAR BİSİKLET PELOTON SPOR KULÜBÜ  M25
119 YASİR KIDİL FERDİ M25
120 Coşkun Şahin Team Synergy M25
121 murat GÜÇ Ferdi M25
122 Melih Özler Ferdi M25
123 Mecit furkan  KISKAÇ  İskenderun Bisiklet spor kulübü  M25
124        
125 Mert Alpkoçak Ferdi M25
126 Mustafa ŞEKER Selçuk Üniversitesi Bisiklet Topluluğu M25
127 Ahmet Ateş Ferdi M25
128 Ahmet Ahıskalı FERDİ M25
129        
130        
131        
132 Can Yalaman Bursa Triatlon SK M30
133 Oğuz Akbulut Hiride M30
134 Suphi Batur Ferdi M30
135 Ari Agdere Ferdi M30
136 Kenan Kartal  Üsküdar bisiklet peloton spor kulübü  M30
137 Furkan Tulun Team Synergy M30
138 KERİM AYDOĞDU Team Synergy M30
139 oktay karan RR cycle club M30
140 YAĞIZ YILDIRIM ISCC M30
141 GÖKMEN ELER Ladybirds Triatlon Kulübü M30
142 Alican Emre Köksal Ferdi M30
143 Musa Cem Küçükaslan IGR CC M30
144        
145 Burhan Bağdatlı Ferdi M30
146 Ensar Efendioglu Büyükçekmece belediye spor kulübü  M30
147 Mehmet Kılıç Ferdi M30
148        
149 Murat bayar Yıldırım bisiklet M35
150 Kamil Aslan Ferdi M35
151 SAYGIN SÜT Ferdi M35
152 YUSUF KARA ÇADOSK M35
153 Mümün Köseoğlu Ferdi M35
154 Ercan Özkaya Ferdi M35
155 Mustafa YÖNET Aydın İki Teker Spor Kulübü M35
156 EMRE POSACIOĞLU FERDİ M35
157 ahmet kandil Veloyalova M35
158 Taha Akkuş Dag M35
159 Yıldırım Bayazıt Ferdi M35
160 ONUR YAZMAN Ferdi M35
161 Gökhan GÖKHAN Bireysel M35
162 Mutlu Bahtiyar Dost Bisikletler Spor Kulübü M35
163 Can ilhan Ferdi M35
164 EMRE KARAARSLAN PedalTürk M35
165 Erkan Közen Team synergy M35
166 YUNUS KÖPRÜBAŞI ÜSKÜDAR BİSİKLET PELOTON SK M35
167 Serkan Aksel Ferdi M35
168 Cihan Boztarla Bireysel M35
169 mustafa işbozmaz PERFORMANS 41 M35
170 Ali Cumhur SARAÇ Ferdi M35
171 emrah aydın karaelmas bisiklet kulubü M35
172 Ozan Özlem Iss Türkiye M35
173 KAĞAN YAVUZ Ferdi M35
174 RIZA EMRAH AKKAN Ferdi M35
175 Kenan Tosun Ferdi M35
176 YUSUF  BOZKIR  TREK TRAKYA BİSİKLET KLÜBÜ  M35
177 Serhat Yılmaz Vargren Cycling Team M35
178 aziz anbalay Ferdi M35
179 Özkan CEBBAR Performans 41 M35
180 Emrah Gürel Ortakçı s.k M35
181 Ali Candan Büyükçekmece Bisiklet Kulübü M35
182 Gökhan Çimen Marmara Racing Team M35
183 emre bahçebakan Ferdi M35
184 Murat Uslu Büyükçekmece Bisiklet Kulübü M35
185 yunus özdemir Dostbisikletler M35
186 Lee Hayward The Dream Team M35
187 Osman Emrehan Balcı Ferdi M35
188 Berat Serdar Akdeniz Ferdi M35
189 Caner  Yüce Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü  M35
190        
191 AHMET YILDIRIM Ferdi M40
192 onur  yavuz Yeşil Pedal Spor Kulübü M40
193 Sencer KAN BikePedia M40
194 Seyit Çimenbiçer  Trek Trakya  M40
195 FERHAT YILMAN TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ M40
196 Yunus Emre  NALBUR  Ferdi Lisans M40
197 Arman Aziz  Karagül Ferdi M40
198 Ali Cengiz Bireysel M40
199 Fatih Özgenlik Ozgenlik Brothers M40
200 Kayhan PULURBEY Büyükçekmece Bisiklet Kulübü  M40
201 Ersin Türkmen  Ferdi M40
202 Gökhan Ertürk Çadosk M40
203 Fatih Saraçoğlu  Çadosk M40
204 Mahmut  Turğut  Dost Bisikletler M40
205 TAYFUN PINAREL ÇADOSK M40
206 Uğur Özdemir Pedaltürk M40
207 Bahtiyar  Közen  BATİGOL CYCLING TEAM  M40
208 Dinçer Yılmaz Bursa büyükşehir belediyespor M40
209 Erdem Tamer P41 M40
210 Selcuk Bertan LEFTRIGHT MULTISPORT  M40
211 Davut Alkan Trek Trakya s.k M40
212 Evren Şahin İskenderun Bisiklet M40
213 Oğuzhan Biçer Ferdi M40
214 Ercan Demir İskenderun Bisiklet Kulübü M40
215 Mehmet Sertaç Seven Ferdi M40
216 Oktay Bostan Tria triathlin M40
217 Alp Aslaner Ladybirds M40
218 Salih Gezek Trek Trakya M40
219 Kaan TUNA Ferdi M40
220 KENAN YILMAZ Ferdi M40
221 Şevket  Gülmez Yüz sür koş kulübü (S2R) M40
222 evrim YİĞİT Ferdi M40
223 utku çeçen Dost Bisikletler S.K M40
224 mehmet tezelli Trek Trakya M40
225 SALURHAN GÜLERYÜZ DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ M40
226 Oğuz  Özçelik  Beykoz belediyesi gsk kulübü  M40
227 OBEN DAG FERDİ M40
228 haydar arslantürk Ferdi M40
229 Hakan Bahrilli Ferdi M40
230 İlkay Aydın Onaran Academy M40
231 MURAT YILMAN Ferdi M40
232        
233        
234        
235        
236 Cem Tufan Bireysel M45
237 Gürcan Altınel   M45
238 NAZIM ÖZEL YEŞİLOVA BİSİKLET KULÜBÜ M45
239 Oğuz Şengezer Sundu Bisiklet M45
240 ERDAL SEVİM TREK TRAKYA  M45
241 Mesut Tosun Trakya Bisiklet Ve S.K Derneği M45
242 Murat Kuntay Açan Ferdi  M45
243 Muhammet ŞAHİN Ferdi M45
244 Gokhan Ayas Ferdi M45
245 Hüseyin  ELİBOL  Bursa Tur Komitesi  M45
246 ali görkem algın BURSA BİSİKLET SPOR KULUBÜ M45
247 Birol Kayaalp Performans 41 M45
248 OLCAY MEŞEKIRAN BİREYSEL M45
249 Arif Burak ÖZEN Ferdi M45
250 Ali Türkmen ferdi lisans M45
251 kürşat akın Nashira bisiklet klübü M45
252 Cengiz Serin Üsküdar bisiklet peleton spor kulübü. M45
253 Moiz Ojalvo  Yalova Belediye Gençlik S. K. Derneği M45
254 Gürsu Ülger Ferdi M45
255 Utku Kutlu Ferdi Sporcu M45
256 Kemal Erhan Özkan Nashira  Bisiklet Klübü M45
257 Ataman  Şekerci Nashira cycling team  M45
258 dinçer karadayı VARGREN BİSİKLET TAKIMI M45
259 Tolga Mertoğlu Ferdi M45
260 Ömer Afşın Özmen Trakya Bisiklet ve Spor Kulübü M45
261 Tankut Kılınç Ferdi M45
262 HAKAN MEMIK Bursa Bisiklet Spor Kulübü M45
263 HARUN TÜRÜNZ NASHIRA CYCLING TEAM M45
264 ahmet timur  karabay Ferdi M45
265 Mevlüt Türkkan Ferdi M45
266 AYDIN DOKUYUCU Ferdi M45
267 Daniel Hunt Dream Team M45
268 Yasin  Kaya Ferdi M45
269 BORA TİRKİ PITBULL RACING TEAM İSTANBUL M45
270 Koray SİNDELIŞIK Sunparadise M45
271 Murat Boztaş Ferdi M45
272 Metin Tanyel İstanbul Triatlon M45
273        
274        
275        
276 Kâmil Nadir Doğan Otokar Bisiklet Kulübü M50
277 Vedat SAY Yok M50
278 Binatlı Tugay Maratonist M50
279 CENGİZ GÜNEK Ferdi M50
280 Ertuğ Ölçer Çadosk M50
281 GÜRAY TATLI Bursa Triatlon Spor Kulübü M50
282 Emrullah  Sarı İnegöl velospeed M50
283 şeref sarıca Onaran Academi M50
284 halil ibrahim arslan TRIA M50
285 atila çetin Ferdi M50
286 Birol Çandır Ferdi M50
287 Osman Şirin AFAD gençlik spor kulübü M50
288 İsa  Acar VELOCİTY 216 CYCLİNG TEAM M50
289 Kemal Koyunlu Ferdi M50
290 Ahmet Akay Ali Hüryılmaz Bisiklet Spor Kulübü M50
291 Adem  Kadıoğlu  Özgür Pedallar Bisiklet Kulübü Derneği  M50
292 Tunç Gür Ferdi M50
293 Cem Saka Ferdi M50
294 Hakan Şenöz Ferdi M50
295 Sabahattin Bozok Ferdi M50
296        
297        
298 Mehmet  YILDIZ  Ferdi M55
299 engin irfan sağnak ferdi M55
300 Murat Tetik ÇADOSK  M55
301 CEMAL AKGÜL Ferdi M55
302 Halil Onur Arısoy IGR.CC M55
303 Ali Sakinsel 30 Pedalist  M55
304 Abdulkadir  Arslan  Trakya bisiklet M55
305 ismail ergun LeftRightMultisport M55
306 Sönmez İŞSEVER Ferdi M55
307 ömer cengiz  içden Ferdi M55
308 Hüseyin Özkul Ferdi M60+
309 Kudret Fazlı Kurtcebe Ferdi M60+
310 HARUN ERTUĞRUL SELÇUKLU SEYYAHLARI BİSİKLET DERNEĞİ YALOVA İL TEMSİLCİSİ M60+
311 Ali Rıza  FIRINCI  Nashira Cycling Team  M60+
312 ALTAN TATLIŞEN BURSA BİSİKLET SPOR KLUBÜ M60+
313 Tarık Sulak İstanbul bisiklet ve motosiklet ihtisas kulübü der M60+
314 AHMET HİDAYET  AKYÜREK ANKUVA BİSİKLET TAKIMI M60+
315 Paul Marsh The Dream Team M60+
316        
317 Sena  FISTIKÇI Aktif Spor Kulübü F-P
318        
319 Mustafa Sağlam Bursa Bisiklet S.K Derneği M-P
320 barış asa Trek Trakya Bisiklet Kulübü M-P
321 Hasan  uzun Ferdi M-P
322 Sezgin  Akbalık Subü Bisiklet kulübü M-P

PAYDAŞLAR

Osmangazi Uludağ Tırmanışı Bisiklet Yarışı